Vše pro interiér domu

Jak si správně vybrat obloukové posuvné dveře

Na místa, kde se dveře ani na chvíli nezastaví, je nejvhodnější pořídit karuselové dveře, jinak nazývané jako obloukové posuvné dveře, které ohromí nejen svou rozsáhlou funkčností, ale také elegantním vzhledem. Chcete také zefektivnit průchozí prostory budovy ale nevíte, jaký systém karuselových dveří zvolit? Připravili jsme pro vás přehled těch nejzajímavějších typů obloukových posuvných dveří.

Číst dál: Jak si správně vybrat obloukové posuvné dveře

Filtrace vzduchu pro firmy

Znečištěné ovzduší je pro společnost problémem číslo jedna snad již od průmyslové revoluce. Nikdo nmůže popřít, že lidské tělo více ocení čistý vzduch, než ten, který prošel technologickým zpracováním v továrnách a areálech, které se zabývají například spalováním.

Průmyslové filtrační zařízení společnosti Tigemma

Číst dál: Filtrace vzduchu pro firmy

Ideální místo k podnikání

Mít sídlo na prestižní pražské adrese může bezesporu přinést zajímavé zakázky a řadu nových kontaktů. Jak si ale z široké nabídky pražských kanceláří vybrat? Které prostory pro Vás budou nejvhodnější?


Na začátku je důležité si uvědomit, jak velké prostory jsou potřeba a v jaké cenové relaci. Další otázkou by měla být bezesporu lokalita, jste výrobní firma a hledáte spíše poklidnou část Prahy? Nebo jste poradenská firma, jejíž zaměstnanci spíše za klienty dojíždí? Či naopak potřebujete reprezentativní prostory, které ohromí zahraniční partnery? Pak doporučujeme širokou nabídku kanceláří k pronájmu v Praze 9, kde si na své přijdou téměř všichni. Kromě toho je tato lokalita velmi dobře dopravně dostupná a to jak MHD tak automobilem.

Oprava komínů

Možná tomu lidé nemusí věřit, ale starost o komín je poměrně důležitá věc. Pokud se zanedbá, může to mít až katastrofální důsledky. Profesionálem na trhu je MDI Martin Divila Zlín, který nabízí opravu komínů převrtáváním
a vložkováním žáruvzdornou nerezí nebo šamotovými vložkami. Bezprašná a bezvibrační technologie vrtání diamantovými korunkami umožňuje vytváření přesných otvorů až do hloubky 20 metrů. Dokáže demontovat původní kameninové či cihelné vložky, zajišťujeme odvoz a likvidaci odpadu. Pokud tedy plánujete nějakou z těchto akcí, neváhejte a nechejte se obsloužit specialistou!