Vše pro interiér domu

lamelové clony spedos v průmyslové hale s dřevěnými výrobky

Začněte myslet ekonomicky a ušetřete s lamelovými clonami

Zajisté si přejte, aby se Vaší firmě dařilo a aby se i v budoucnu rozšiřovala a dále rozvíjela. V takovém případě je však často potřeba investovat nemalé částky. Jsou ovšem oblasti, ve kterých je i přes počáteční investici možné ušetřit finance v rámci delšího časového horizontu. Stačí najít ekonomická řešení, které vám pomohou zabránit vyhazování peněz přímo z okna. Jedním z takových řešení mohou být lamelové clony, které jsou vhodné do průchodů ve výrobních a logistických halách a přináší vám mnoho skvělých výhod. Pojďme se na tyto výhody společně podívat.

Co jsou lamelové clony?

Lamelové clony jsou průchodové závěsy, které umožňují rychlý průchod osob a strojů stejně jako například kyvná vrata a jsou skvělým ekonomickým řešením, jelikož zároveň zabraňují úniku tepla či vniku a proudění studeného vzduchu v otevřených prostorách budovy.

Clony z lamelu, neboli pruhové závěsy, jsou dlouhé pásy z měkčeného PVC zavěšené na ocelovém nosníku. Pro zvýraznění okrajů závěsu s průhlednými pásy jsou po obou stranách zavěšené kontrastní pásy vymezující oblast průchodu. Víte, proč jsou clony z měkčeného PVC lepší, než všechny ostatní typy vratových uzávěrů?


Lamelové clony využijete v mnoha typech prostorů

Pruhové závěsy z lamina lze využít v téměř jakékoliv typu prostoru, především v rozsáhlých průmyslových areálech nebo logistických halách, kde je potřeba zajistit hladký a snadný průchod na místech s vysokou frekventovaností. Závěsy z měkčeného PVC tak snadno zajistí bezbariérový přístup všech průchodů, které není potřeba manuálně otevírat.


Snadné zajištění čistoty a tlumení hluku díky lamelovým clonám

Ve výrobních a skladových halách, kde je potřeba dodržovat přísné hygienické podmínky a zajistit čisté prostředí, jsou lamelové závěsy naprosto ideálním řešením. Závěsy díky svému speciálnímu materiálu ze změkčeného PVC dokáží zamezit nejen šíření nečistot, ale také udržovat konkrétní teplotu a tlumit hluk a jsou tak vhodné i do budov potravinářského průmyslu.


Lamelové clony pomáhají s úsporou

Jak jsme již výše zmínili, největší výhodou, kterou clony z PVC přináší, je zajisté vysoká úspora nejen energie, ale také financí. Závěsy z lamelových pásů dokáží zajistit snadno průchozí prostor, který je však skvěle izolován, jelikož pásy udržují uvnitř prostoru stálou teplotu a zabraňují vniku průvanu. Clony z měkčeného PVC jsou tak nejúspronějším typem vratových systémů, díky kterému můžete ušetřit spoustu přebytečných nákladů.

 

Jak vybrat vhodné lamelové clony?

Pokud si nevíte ohledně výběru lamelových závěsů tak úplně rady, rozhodně se neváhejte obrátit na českou firmu Spedos, která má již dlouholetou tradici s dodáváním širokého sortimentu pro stavby a která se přímo na oblast průmyslových vrat specializuje.

Ať už tedy máte konkrétní představu, dotaz či potřebujete specializovaný servis na průmyslová vrata, neváhejte se na firmu Spedos s čímkoliv obrátit.

Add comment

Security code
Refresh