Vše pro interiér domu

Reklamní totemy pro indiány dneška

Ať už jste indián, kovboj nebo pouhý podnikatel, jistě nepohrdnete reklamním totemem, je totiž jedinečnou příležitostí, jak zviditelnit své působení na trhu, nebo čistě jen podtrhnout vaši důvěryhodnost, coby prodejce či poskytovatele služeb.

reklamní totem

 

K čemu reklama?

Reklama je reklama a v jakékoliv podobě působí na lidi podvědomě jakožto něco luxusního. „Když si ta společnost může dovolit mít reklamu v televizi, tak se jim asi daří, měl bych je zkusit." tuhle větu si váš mozek říká, když reklamu vidí. Běžně je to právě naopak a výnosnost reklamních kampaní se řeší reciprocitně. Proto možná není dobré všechno sázet hned na jednu kartu, v každém tržním odvětví se zákazníci k reklamám staví trošku jinak. Zkuste začít lokálně s tím, že zviditelníte sídlo své společnosti kolemjdoucím. Jak? Nápisy na budově jsou jedna z možností, polepy na firemních autech další. Jednou z těch možností, které jsou ve svém řešení tak prosté, až jsou geniální, je reklamní totem, pylon, chcete-li.

Vlastnosti totemů

Reklamní totemy mohou být vyráběny dle požadavků zákazníka. Velmi oblíbené jsou ty ve světelné podobě, třeba na čerpacích stanicích z nich můžete číst cenu. Jsou podsvícené LED světlem, které váš byznys zviditelní i v nočních hodinách. Reklamní totem může kromě názvu firmy obsahovat třeba kontaktní informace, navigaci v komplexu budov, dodatečné informace o firmě či třeba otevírací hodiny. Je to jako se vším jiným a neotřelý design, který pohladí oko je důležitý pro funkčnost takové reklamy. 

Add comment

Security code
Refresh