Vše pro interiér domu

Jak zvládnout vánoční úklid za pár minut?

Jarní, vánoční, podzimní a kdoví jaký ještě úklid se může pořádně podepsat na nervech. A také na čase, který vám zabere. Určitě to sami znáte, jinak byste teď nehledali návod na to, jak tuhle nepříjemnou záležitost zvládnout za pár minut. Naštěstí pro vás ale máme pár tipů, se kterými s nepořádkem zametete během chvilky a můžete se s chutí pustit do cukroví.

vánoční úklid za pár minut

S nepořádkem se můžete vypořádat několika způsoby. Někdo má rád, když je všechno na svém místě a hezky poklizeno i v zavřené skříni a někdo zase rád věci někam hodí a doufá, že to dvířka vydrží.
To už nás přivádí k tipu číslo jedna.

Šatní skříně

Šatní skříně nemusí být jenom na oblečení. Pokud máte dostatečně velikou, bez problémů tam naskládáte i několik párů bot, různé krabice a třeba i vánoční dárky. Jestli navíc máte šatní skříně s posuvnými dveřmi, nemusíte se bát, že by na vás všechny ty věci někdy vypadly.

Šatní skříně můžete sehnat i na internetu. Třeba v obchodě www.dona-shop.cz.

šatní skříň s posuvnými dveřmi

Stylové boxy

Určitě už jste je někdy viděli. Látkové nebo pletené boxíky s různými vzory, po kterých už jste nejspíš několikrát tiše zatoužili, vám také pomohou uložit přebytečné, ale z nějakého důvodu užitečné věci, které je vám líto vyhodit. Navíc krésně vypadají!

Co s věcmi, které chcete vyhodit?

Rozhodněte se, které věci jsou ještě použitelné a které už si zaslouží odejít na odpočinek.
Hodně starou elektroniku, roztrhané oblečení a další nepoužitelný nepořádek odvezte do sběru. Nezapomeňte pořádně třídit!
Věci, které stále dobře vypadají, a jsou pořád funkční (staré herní konzole, oblečení, plyšáci, knížky..cokoliv) můžete darovat charitě. Doma si tak uděláte pořádek a navíc uděláte na Vánoce radost těm, kteří to potřebují nejvíc. A nic vás to nebude stát.

Vánoční úklid není jenom o stresu. Dokonce z něj jde vytvořit i docela hezká rodinná zábava. Tak se pusťte do díla!

Add comment

Security code
Refresh