Vše pro interiér domu

Eliptický trenažér pro dokonalou postavu

Mít krásnou, vypracovanou postavu je snem snad každé ženy. Nechcete-li však navštěvovat fitness centrum, můžete si udělat vlastní posilovací místnost doma. Nenahraditelnou součástí každého fitness centra, byť jen domácího, je eliptický trenažér. Jedná se o velmi efektivní přístroj na cvičení, s nímž procvičíte opravdu celé tělo. Díky snižujícím se pořizovacím cenám vám může trenažér stát doma v obýváku. Nemusíte chodit do posilovny a utrácet zbytečné peníze za permanentku.

Budete-li cvičit na eliptickém trenažéru, zapojíte do toho celé své tělo – nohy, ruce, ramena, ale také břišní svaly. Možná se vám na první pohled zdá, že je cvičení tak jednoduché, že nemůžete své tělo zpevnit, ale přitom opak je pravdou. K trenažéru si můžete koupit také speciální knížku, ve které se dočtete správný postup cvičení.

Jelikož je současný trh rozmanitý, nabízí se vám hned několik typů eliptického trenažéru. Asi si při výběru nebudete vědět rady. Zaměřte se hlavně na funkce, které trenažér nabízí. Některý nabízí funkcí méně, jiný zase více. Je pouze na vás, kolik jste ochotni do posilovacího stroje investovat.

A co rotoped?

Velmi oblíbeným přístrojem je také rotoped, které vzdáleně připomíná jízdní kolo. Tento přístroj se používá ke cvičení. Kolo se nikam nepohybuje, je postaveno na místě. Je opatřeno mikropočítačem, který vám ukazuje váš tep, spálené kalorie, počet najetých kilometrů a dobu, jakou na rotopedu jezdíte.

Jestliže si chcete vytvořit vlastní posilovnu u sebe doma, pak máte šanci. Investujte do kvalitního, ale přitom levného posilovacího zařízení.

Add comment

Security code
Refresh