Vše pro interiér domu


Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /web/hosting/vnitrni-omitky.cz/www/templates/gk_shop_and_buy/lib/framework/helper.layout.php on line 148

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /web/hosting/vnitrni-omitky.cz/www/includes/application.php on line 536

Nové sídla firem? S hliníkovou fasádou

Firmy, které rekonstruují staré nebo staví nové sídla firmy, vsázejí pochopitelně na moderní vzhled. Proč ale všude vidíme prosklené hliníkové fasády? Prostě jsou ekonomičtější a stylovější!

 

Prosklená fasády s hliníkovou konstrukcí totiž funguje jako nejlepší tepelný a energetický zdroj pro velkou budovu. Vidíme je také v autosalonech, na výstavištích nebo také u sportovních hal. Dveře a okna z hliníku pak vykazují daleko lepší izolační vlastnosti, než plast nebo dřevo.

A je to také designová pochoutka. Však se přesvědčte na obrázcích sami. Tyto realizace zvládla firma Thermont Napajedla.