Vše pro interiér domu


Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /web/hosting/vnitrni-omitky.cz/www/templates/gk_shop_and_buy/lib/framework/helper.layout.php on line 148

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /web/hosting/vnitrni-omitky.cz/www/includes/application.php on line 536
Dřevostavby Brno

Komu se bydlení v dřevostavbě zalíbí?

Hlavním tématem mnoha diskuzí o bydlení je, zda si pořídit dřevostavbu či nikoliv. V České republice nejsou dřevostavby ještě tak rozšířené, a proto je rozhodování velmi těžké. Pojďme se tedy podívat, jaké výhody a nevýhody mají moderní dřevěné domy. Možná se vám po přečtení tohoto článku dřevostavby Brno zalíbí. Udělejte si svůj názor sami.

Číst dál: Komu se bydlení v dřevostavbě zalíbí?

Hydroizolace ve Zlíně, kde jsou nejlevnější?

Potřebujete firmu, která se specializuje na hydroizolace ve Zlíně? Pak je tu přesně pro vás firma Izolace Juřík! Zabývá se celkovým servisem i realizací zakázek v oblasti hydroizolačních materiálů, technologií i izolací. Mohou se pyšnit několikaletou zkušeností v této oblasti a mezi jejich přednosti patří důraz kladený na kvalitu provedené práce, na kterou poskytují záruku až 10 let. Jejich zaměstnanci jsou pravidelně školeni a jejich práce je tedy vysoce profesionální a postupy inovativní.
V nabídce je také poskytování bezplatné cenové kalkulace a návrh toho nejlepšího řešení podle požadavků zákazníka.

A co firma nabízí? Hydroizolace plochých a mírně šikmých střech, hydroizolace zelené střechy/terasy/balkonu, hydroizolace základů, izolace proti vniku radonu a úniku ropných látek, izolace proti chemii a nebezpečném odpadu, izolace bazénů, jezírek a různých vodních ploch. Záběr je tedy velmi široký.

Dřevěné vazníky a příhradové konstrukce

V případě dřevěných vazníků můžeme většinou mluvit o příhradových konstrukcích, ve kterých jsou jednotlivé stojné prvky ve styčníku spojeny styčníkovou deskou. Dřevěné vazníky mají pak široké uplatnění ať už v pozemním, průmyslovém, ale i inženýrském stavitelství.
Nejčastěji jsou dřevěné vazníky používány ve stavebním průmyslu na střechy halových objektů, supermarketů, ale i rodinných domů a bytů. Své uplatnění najdou dřevěné vazník i při realizaci bednění mostů, dřevěných stropů i altánů.