Vše pro interiér domu


Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /web/hosting/vnitrni-omitky.cz/www/templates/gk_shop_and_buy/lib/framework/helper.layout.php on line 148

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /web/hosting/vnitrni-omitky.cz/www/includes/application.php on line 536

KVH hranoly jsou velmi odolné

KVH hranoly

Pokud se pouštíte do stavby nového domu a chtěli byste, aby součástí jeho konstrukce byly podpůrné trámy, pak vsaďte na osvědčené KVH hranoly. Tyto hranoly jsou vyrobeny z kvalitního dřeva, což dokládají certifikáty zaručující jejich pevnost a stálost.

KVH hranoly mají mnohem delší životnost než klasické dřevěné hranoly, a to proto, že jejich dřevo je úplně vysušeno a důkladně ohoblováno. Dále mají také lepší mechanické vlastnosti, neboť se nerozpínají. To je způsobeno právě jejich dokonalou vyschlostí, tudíž v konstrukcích už dále neschnou a nemění své rozměry. Vysušení také KVH hranoly chrání před napadením nežádoucími škůdci, jakými jsou roztoči a další dřevokazní brouci.

Nejčastěji se využívají při stavbách ekologických a nízkoenergetických domů či při stavbě terasy, pergol nebo altánů.

MODERNÍ KROV PRO DOBU, KTERÁ NEMÁ ČASU NAZBYT

Příhradové vazníky představují alternativu tradičně vázaných krovů. Kromě snadné a rychlé výroby i montáže je jejich výhodou také tvarová variabilita. Určitou nevýhodou zase fakt, že kladou omezení pro obytné využití podkrovního prostoru. Jinak je jejich uplatnění v podstatě univerzální, skvělé řešení představují příhradové vazníky hlavně pro stavby s velkým rozpětím střechy bez dodatečné vnitřní podpory - například u průmyslových hal, skladů, supermarketů nebo zemědělských budov.

Číst dál: MODERNÍ KROV PRO DOBU, KTERÁ NEMÁ ČASU NAZBYT

Exkluzivní bazén s mozaikou

Fanoušci luxusu, vkusu a nápaditosti musí žasnout nad novým trendem a výstavbě bazénů. Obyčejný bazén již působí fádně a nezajímavě. Noví distributoři přináší realizaci mimořádného mozaikového bazénu. Ten dokonale oživí celou místnost, kde je bazén situován a ve spojení s elektrotechnikou a led světly vytvoří unikátní atmosféru, kterou doma zkrátka musíte mít! Potom dostává pojem domácí bazén úplně jiný rozměr. Vaše relaxační možnosti nabírají úplně jiných rozměrů a můžete tak být více odpočatí a úspěšní ve své práci. Zároveň, pokud provozujete wellness centra, je to pro Vás inspirace, jak ještě více nadchnout klienty.

Drtiče a štěpkovače pro vaši zahradu

Drtiče a štěpkovače. V základním principu se jedná o stejné stroje, ovšem ve výsledku je mezi nimi velký rozdíl.
Drtič si poradí i také s čerstvými větvemi a rozdrtí je pomocí nožů na jedné šupinky, které můžete dále využít jako zamulčování do záhonů nebo do kompostu. Průměr větve však musí být maximálně 45 mm a to už musíte vybírat z těch výkonnostnějších strojů. Navíc v porovnání se štěpkovačem je drtič velmi hlučný, protože při rotaci nožů vznikají vibrace.
Pokud chcete dřevem například topit, pak pro vás bude lepším řešením štěpkovač. Zde místo nože najdete ozubené kolo, které pomocí tlaku drtí větve na 1-3 centimetrové kusy. Předtím, než větve do štěpkovače dáte, je dobré je nechat asi týden až dva proschnout, protože kůra poté drží kusy u sebe.