Vše pro interiér domu

KVH hranoly jsou velmi odolné

KVH hranoly

Pokud se pouštíte do stavby nového domu a chtěli byste, aby součástí jeho konstrukce byly podpůrné trámy, pak vsaďte na osvědčené KVH hranoly. Tyto hranoly jsou vyrobeny z kvalitního dřeva, což dokládají certifikáty zaručující jejich pevnost a stálost.

KVH hranoly mají mnohem delší životnost než klasické dřevěné hranoly, a to proto, že jejich dřevo je úplně vysušeno a důkladně ohoblováno. Dále mají také lepší mechanické vlastnosti, neboť se nerozpínají. To je způsobeno právě jejich dokonalou vyschlostí, tudíž v konstrukcích už dále neschnou a nemění své rozměry. Vysušení také KVH hranoly chrání před napadením nežádoucími škůdci, jakými jsou roztoči a další dřevokazní brouci.

Nejčastěji se využívají při stavbách ekologických a nízkoenergetických domů či při stavbě terasy, pergol nebo altánů.

MODERNÍ KROV PRO DOBU, KTERÁ NEMÁ ČASU NAZBYT

Příhradové vazníky představují alternativu tradičně vázaných krovů. Kromě snadné a rychlé výroby i montáže je jejich výhodou také tvarová variabilita. Určitou nevýhodou zase fakt, že kladou omezení pro obytné využití podkrovního prostoru. Jinak je jejich uplatnění v podstatě univerzální, skvělé řešení představují příhradové vazníky hlavně pro stavby s velkým rozpětím střechy bez dodatečné vnitřní podpory - například u průmyslových hal, skladů, supermarketů nebo zemědělských budov.

Číst dál: MODERNÍ KROV PRO DOBU, KTERÁ NEMÁ ČASU NAZBYT

Exkluzivní bazén s mozaikou

Fanoušci luxusu, vkusu a nápaditosti musí žasnout nad novým trendem a výstavbě bazénů. Obyčejný bazén již působí fádně a nezajímavě. Noví distributoři přináší realizaci mimořádného mozaikového bazénu. Ten dokonale oživí celou místnost, kde je bazén situován a ve spojení s elektrotechnikou a led světly vytvoří unikátní atmosféru, kterou doma zkrátka musíte mít! Potom dostává pojem domácí bazén úplně jiný rozměr. Vaše relaxační možnosti nabírají úplně jiných rozměrů a můžete tak být více odpočatí a úspěšní ve své práci. Zároveň, pokud provozujete wellness centra, je to pro Vás inspirace, jak ještě více nadchnout klienty.