Vše pro interiér domu


Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /web/hosting/vnitrni-omitky.cz/www/templates/gk_shop_and_buy/lib/framework/helper.layout.php on line 148

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /web/hosting/vnitrni-omitky.cz/www/includes/application.php on line 536

Strojní omítky v interiéru

Moderní stroje přinesly v oblasti realizace omítek hotovou revoluci. Strojní omítky mají mnoho výhod – k těm hlavním patří rychlejší realizace, minimální ztráty materiálu nebo úspora nákladů na míchání a transport omítkových směsí. Před nastříkáním omítky je třeba vytvořit kvalitní podklad a zpevnit rohy pro větší odolnost i lepší vzhled. Nejprve se nastříká jádrová omítka, která je poté srovnána klínovou latí. Po jejím zaschnutí se pokračuje nanesením vrstvy štukové omítky. Pokud poptáváte takovou omítku stoprocentně se obraťte na odborníky.

Luxusní osvětlení

Svítidla nemusí být jen klasické lampy a lustry ze skla nebo plastu. Pod tímto pojmem si můžeme přestavit i luxusní osvětlení, které klade důraz na čistotu a modernost designu. Důležitá je nejen funkčnost, ale také pocit, který svítidla v návštěvnících zanechají. Pokud jsou například součástí luxusních interiérů, dokreslují celkovou atmosféru. Vyrobena mohou být z nejrůznějších materiálů, například z klasického českého skla, které má i ve světě svou tradici nebo třeba z křišťálu. Neříkejte, že by se vám nelíbilo mít doma nebo ve firmě takové malé umělecké dílo?

Interiér a palubky

Dřevo má neuvěřitelnou moc. Jeho krása, jeho vůně a přirozenost v interiéru dokáže na člověka přenést klid a zrelaxovat jej. Každý zná ten pocit, že pokud je něco ze dřeva, tak má nutkání si předmět osahat a pocítit jeho strukturu. Proto se vždy v dřevěné roubence člověk cítí tak útulně, je to velká změna oproti bytlení mezi čtyřmi betonovými zdmi.

Číst dál: Interiér a palubky

Rekonstrukce bytů Brno

Toužíte po bytě jako z časopisu, ale vlastníte starší bytovou jednotku? Pak nejjednodušší variantou je rekonstrukce. Díky ní se může z vašeho bytu stát útulné bydlení v italském stylu nebo jednoduchý, moderní a elegantní byt. Vhodným zvolením materiálu můžete dosáhnout zajímavých efektů. Napadlo by vás třeba dát podlahovou krytinu na zeď?

Číst dál: Rekonstrukce bytů Brno

Plánujete rekonstrukci? Použijte kvalitní chemii

Rozhodli jste se stavět? Nebo chcete rekonstruovat jak exteriér, tak i interiér svého domu? Ať už plánujete realizaci jakékoliv stavební práce, neobejdete se bez kvalitní stavební chemie Brno. V pestré nabídce najdete vyrovnávací hmoty, které využijete před pokládáním dlažeb a obkladů, dále lepidla, jež najdou uplatnění při pokládání dlažeb a obkladů, a v neposlední řadě se vám nabízí spárovací tmely, které se využívají na spárování u keramických dlažeb.

Číst dál: Plánujete rekonstrukci? Použijte kvalitní chemii